درباره شرکت تکنو برس آلفا

 

شرکت تکنو برس آلفا در سال 1392 تاسیس گردید و فعالیت خود را به عنوان تولید کننده انواع برس های سیمی صنعتی در ایران آغاز نمود. شرکت تکنو برس آلفا پیشرو در ساخت و تولید انواع برس های صنعتی تخت ، گرد ، استوانه ای و نواری در ابعاد و اشکال مختلف. تولید و اکسرود رشته های نخ نایلونی با انواع جنسهای ایرانی و خارجی در قطرهای مختلف و تولید قطعات لاستیکی از جمله تسمه های الواتور ماشین آلات شوینده طراحی انواع برسها برای شرکتها و کارخانجات جهت شستشو ، گردگیری ، تنظیف ، سایش و...
شرکت تکنو برس آلفا  با افزایش حجم تولید و کاهش هزینه ها توانسته است همزمان با افزایش کیفیت ، محصولات خود را با قیمت مناسب و قابل رقابت با محصولات خارجی به مصرف کنندگان گرامی ارائه دهد. با توجه به تنوع صنایع و نیازهای آنها ، شرکت تکنو برس آلفا  دامنه گسترده ای از انواع برس های سیمی صنعتی را تولید و به همراه جداول راهنمای لازم در اختیار مصرف کنندگان قرار داده تا مصرف کنندگان با انتخاب مناسب ترین نوع برس ازبالاترین راندمان کاری بهره گیرند  .شرکت تکنو برس آلفا  جهت پشتیبانی و حمایت از مصرف کنندگان با ارائه مشاوره ی رایگان توسط مهندسین و کارشناسان مجرب مصرف کنندگان خود را جهت انتخاب برس مناسب و یا طراحی برس های خاص تا نیل به بهترین راهکار و راندمان همراهی می نماید.
برس ها و فرچه های صنعتی جهت پرداخت کاری ،زنگ زدایی ،رنگ برداری ،چرمی کردن ،خش گذاری ، گردگیری، صیقل دهی سطوح و قطعات کار، زدودن خاکستر ، شستشوی جداول خیابانها ،گاردریل ها و دستگاه های کارواش استفاده می گردد.تمامی برسهای صنعتی فوق در اشکال مختلف و گوناگون با موادهای فولادی (کربن استیل) ،استنلس استیل، برنج (ضدجرقه) ،سیلیکون کارباید،پرلون،نایلون،موی طبیعی،کنف ،علف امریکایی،پنبه ای و نخی... تولید می گردد.  
این برس ها قابل استفاده در صنایع خودروسازی ، زدودن اشک جوشکاری و تمیزکاری خطوط لوله نفت و گاز ، نماسازی سنگ و موزائیک در صنایع سنگ و ساختمان ، صنایع روکش لاستیک خودرو ، صنایع تولید کفش، نماسازی چوب و خراطی ، خشن سازی سطوح صاف قبل از رنگ کاری ، صنایع کشتی سازی ، کشاورزی ، نساجی ، آلمینیوم ، ساخت الکترودجوشکاری ، شهرداری ها ، صنایع غذایی ، صنایع نظامی می باشد .
شرکت تکنو برس آلفا  جهت دسترسی آسان و سریع مصرف کنندگان و  همچنین جهت آشنایی بیشتر با محصولات و اطلاع از تولیدات جدید شرکت تکنو برس آلفا  ، سایت این شرکت همیشه به عنوان بهترین راه اطلاع رسانی به مصرف کنندگان گرامی پیشنهاد می گردد.
تکنو برس آلفا دارای بخش های زیر تشکیل شده است :
بخشهای کنترل کیفیت و آزمایش مواد اولیه
بخش کنترل کیفیت محصولات تولیدی
بخش رعایت موارد استاندارد در عملیات مونتاژ و تولید با به کارگیری و استفاده از جدیدترین تکنولوژی و آخرین متدهای روز دنیا
بخش بازرگانی
بخش خدمات پس از فروش
هم اکنون شرکت تکنو برس آلفا  با ایجاد فرصت شغلی برای ده ها نفر به صورت مستقیم و صد ها نفر بصورت غیر مستقیم به عنوان کار آفرین موفق افتخار خدمت به صنعت و اقتصاد کشور را دارد.  به لطف ایزد منـــان و در سایه اعتمـــاد ارزشمنـــد شما صنعتگران توانسته ایم  بعنوان معتبرترین  و بزرگتـرین تولیدکننـده انواع برسهای سیمی صنعتی در خدمت صنعت کشور باشیم .
امید است که همواره با اعتمــادتان ما را در توسعه  خدمات و  کیفیت روز افزون  محصولات یاری فرمایید.